KULE SİNİ TOWER

Konya’nın 163 m yüksekliğinde olan en yüksek kulesinin 42.katında bulunan Kule Sini Tower Restaurant, sevdiklerinizle yaşayacağınız güzel anlara gerek eşsiz manzarası gerekse birbirinden lezzetli menüsü ile ev sahipliği yapmaktadır. Günün her saati farklı bir ambiyansa sahip manzarası ile sizlerin hizmetinde olan restaurantımız, mutfağı, tasarımı ve atmosferiyle unutulmaz bir deneyim ve yüksek misafir memnuniyeti yakalamaktadır.

Gün doğumu…
Gün ortası…
Gün batımı…
Özel anlarınızda Kule Sini Tower…

KULE SİNİ TOWER

ŞİRKET TOPLANTILARI VE KURUMSAL ETKİNLİKLER

Prestijli iş yemekleri, lansmanlar, basın toplantıları, imza günleri, sergiler…

Konseptiniz ne olursa olsun Konya’nın zirvesinde, ister açık, ister özel kapılı alanlar yaratılabilecek 380 m²’lik davet alanlarıyla sizleri bekliyor. Etkinlik alanları, kendi etrafında 360 derece dönerek Konya manzarasını ayaklarınıza sererken, Konya’nın tarihi yerlerini anlatan karakteristik çizimleri ve ruhunuzu okşayan cesur renkleriyle davetlerinizin kalitesini yükseltiyor.

Zirvede yapacağınız etkinliklerde buluşmak dileği ile…

ŞİRKET TOPLANTILARI VE KURUMSAL ETKİNLİKLER

DOĞUM GÜNÜ VE ÖZEL ORGANİZASYONLAR

Sevdiklerinizle en özel anlarınızı, zarif, modern ve şık bir ambiyansın büyüleyici şehir manzarasıyla bir araya geldiği Kule Sini Tower’ da yaşamaya ne dersiniz?

Kule Sini Tower doğum günü, davet, kutlama ve özel etkinlikler için sağladığı mekan çeşitliliğiyle son derece zengin alternatifler sunmaktadır. Özel organizasyonlarınız için tasarlanmış menü ve detaylar hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

DOĞUM GÜNÜ VE ÖZEL ORGANİZASYONLAR

VIP LOCALAR

Gökyüzüne sıfır konumda olan, Konya’yı ayaklarınızın altında hissedeceğiniz VIP localarımız sizlere özel anlar yaşatmaya hazırlanıyor. Gerek evlilik teklifi, doğum günü gibi özel kutlamalar için gerekse arkadaşlarınızla, ailenizle günün yorgunluğunu atacağınız, gün doğumunu ve batımını izleyeceğiniz, ön planda ise tatlı sohbetinizin olacağı unutulmaz bir deneyim vaat ediyor. Detaylar hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
VIP LOCALAR

SEYİR TERASI

Sahip olduğu eşsiz konumun keyfini ve ayrıcalığını tüm misafirlerine yaşatabilmek için yenilenen Seyir Terası’nda bol köpüklü kahvelerin, demli çayların tadı da bir başka oluyor.

Ayrıca, şehrin ayaklarınızın altında olduğunu fotoğraflayabileceğiniz selfie alanları da bulunmaktadır.

SEYİR TERASI