HAKKIMIZDA_SLİDER

HAKKIMIZDA

Kule Sini Tower Restaurant & Cafe

Olarak A’la Carte Restaurant ve cafe konseptiyle hizmet sunmaktayız. Menümüzü ağırlıklı olarak Osmanlı mutfağı ve dünya mutfağından Türk damak tadına uygun seçme lezzetler oluşturuyor. Dünya mutfağından özgün lezzetleri, özüne sadık kalmak koşuluyla güncel beklentilere uygun, çağdaş sunumlarla yorumluyor; eşsiz bir atmosfer eşliğinde siz değerli misafirlerimizin beğenisine sunuyoruz. İşinin ehli ellerde hayat bulan Kulesini lezzetleri; kapıları misafirlerimize sonuna kadar açık olan mutfaklarımızda, en kaliteli ve taze ürünler kullanılarak; hijyenik koşullarda hazırlanıyor.
Kule Sini Tower Restaurant & Cafe

Eşsiz Konya Şehir Manzarasına

163 m yükseklikten, 360 derece dönebilen bir platformda eşlik ediyor. Deniz seviyesinden ise 1179 m yükseklikte, siz değerli misafirlerimize unutulmaz lezzetler eşliğinde; ailenizle, sevdiklerinizle, dostlarınızla ve iş arkadaşlarınızla keyifli ve kaliteli zaman geçirebilme fırsatı sunuyoruz.
Eşsiz Konya Şehir Manzarasına

Hizmet Anlayışımızın Temelini

Mevlana’dan devralmış olduğumuz hoşgörü ve misafirperverlik mirasıyla oluşturduk. Bu doğrultuda yerli ve yabancı turistleri ‘‘evimize gelen bir misafir sıcaklığında ağırlıyoruz.’’Turistlerin Konya gezileri sırasında ‘‘liste başı mekanlar’’ arasında yer almaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Protokol ve üst düzey yöneticilerin iş toplantıları için tercih ettikleri ilk mekan olmamız, özel gün ve geceler için konsepte uygun farklı menü ve hizmetlerimizle misafirlerimizin beğenisini ve takdirini kazanmamız daha iyiye ulaşma çabamızı tetikliyor. Bu nedenle de sunduğumuz her hizmetin temelini sağlam bir tema üzerine kuruyoruz. Biz hem misafirlerimize hem de paydaşlarımıza mutluluk veren bir şirket olmak için çok çalışıyoruz.
Hizmet Anlayışımızın Temelini

İşletmemiz

İnsan sağlığı ve hijyen açısından en üst düzeyde önlemler alıyor; kaliteli, taze ve organik hammaddeler kullanarak hazırladığı lezzetleri estetik sunumlar eşliğinde siz değerli misafirlerine sunuyor. Kulesini Restaurant & Cafe’nin mevsimine uygun yiyecekler ve yöresel malzemeler ile yıl boyunca güncel tutmuş olduğu lezzetlerinin sırrı ise kendine özgü reçetelerinde saklı.

Damaklarda, akıllarda ve gönüllerde kalıcı tatlar bırakabilmek dileğiyle…

İşletmemiz

Videolarımız